Castrol Edge 5W40

Ocena końcowa: 3,39 na 5 - rating onrating onrating onrating halfrating off

loadingLoading...

Oleje Castrol EDGE 5W40

Olej silnikowy syntetyczny Castrol Edge 5W40 przeznaczony jest do  nowoczesnych konstrukcji silników benzynowych i diesla, także tych, wyposażonych w filtry cząstek stałych i 3-drożny układ katalityczny TWC. Jest to olej typu Low SAPS.

W sklepach stacjonarnych i internetowych olej Castrol Edge 5W40 dostępny jest w pojemnikach 1, 4 i 5-litrowych. Spełnia normy specyfikacji ACEA C3 lub API SN/CF. Zalicza się go do klasy lepkości SAE 5W-40. Spełni oczekiwania kierowców, którzy poruszają się w umiarkowanej strefie klimatycznej, ponieważ zapewnia maksymalny poziom ochrony w różnych warunkach termicznych, nawet przy -30 stopniach Celsjusza zimą.

Do produkcji oleju Castrol Edge 5W-40 wykorzystano rewolucyjną technologię TITANIUM FST, dlatego olej gwarantuje maksymalną ochronę przed nadmiernym tarciem, w każdym zakresie prędkości i w różnych warunkach eksploatacji. Redukuje szkodliwe osady, zwiększa wydajność silnika i pozwala na uzyskanie maksymalnej jego mocy. Olej Castrol Edge 5W40 rekomenduje jest do samochodów marki Volkswagen, BMW, Fiat, Renault, MB oraz Ford.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Castrol Edge 0W40

Olej silnikowy Castrol EDGE 0W-40 zaliczany jest do grona olejów silnikowych syntetycznych, niskopopiołowych. Dostępny jest w sprzedaży w opakowaniach o...

Zamknij