Castrol Edge LL 5W30

Ocena końcowa: 3,17 na 5 - rating onrating onrating onrating offrating off

loadingLoading...

Oleje Castrol EDGE LL 5w30

Olej Castrol Edge LL 5W30 to syntetyczny, niskopopiołowy produkt, zapewniający doskonałe smarowanie metalowych części silnika dla samochodów z układem doładowania, mających zmniejszoną pojemność skokową. Klasyfikowany jest w SAE w klasie 5W30, dlatego sprawdzi się w umiarkowanym klimacie, gdzie temperatury zimą mogą spadać do -30 stopni Celsjusza.

Przy produkcji oleju Castrol Edge LL 5W30 wykorzystano technologię TITANIUM FST, nadając mu większą wytrzymałość. Nie ma obaw o zerwanie filmu olejowego nawet wówczas, gdy olej znajdzie się w warunkach wyższych temperatur oraz pod dużymi naciskami. W składzie tego produktu są metaloorganiczne polimery tytanu, które zapobiegają zerwaniu filmu olejowego i minimalizują tarcie.

Castrol Edge LL 5W30 dostępny jest w opakowaniach o pojemności 1 l, 4 l i 5 l. Zaleca się go do użycia w samochodach marki Volkswagen, Audi, Honda, Seat, Smart, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Skoda i Subaru. Zarówno tych, wyposażonych w silnik benzynowy, jak i diesla.

Atutem produktu jest możliwość maksymalizacji osiągów silnika, redukowanie szkodliwych osadów, utrzymanie wysokiej sprawności jednostki napędowej, przy zwiększonej jej wytrzymałości.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Castrol Edge C3 5W30

Olej silnikowy syntetyczny Castrol Edge 5W-30 C3 działa skutecznie w szerokim zakresie temperatur. Wytrzymuje wysokie naciski, dlatego może być stosowany...

Zamknij