Castrol GTX 10W40

Ocena końcowa: 3,00 na 5 - rating onrating onrating onrating offrating off

loadingLoading...

Oleje Castrol GTX 10W40

Olej silnikowy Castrol GTX 10W40 to produkt syntetyczny, wyprodukowany z wykorzystaniem technologii Ultraclean. Formuła oleju silnikowego ma dzięki temu zwiększoną skuteczność działania oraz usuwa osad nagromadzony w silniku. Chroni równocześnie przed osadzaniem się nowego i zapewnia większą kontrolę nad jednostką napędową w trudnych warunkach.

Olej Castrol GTX 10W40 znosi wykorzystywanie w samochodach przewożących ciężkie ładunki, czy podróżujących po autostradach i długie jazdy na biegu jałowym. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występują warunki podwyższonej temperatury pracy silnika, a także dochodzi do wzrostu poziomu zanieczyszczeń ze spalonego i niespalonego paliwa, gromadzących się w oleju silnikowym.

​Dzięki zastosowaniu oleju Castrol GTX 10W40 o 50 proc. lepiej można chronić jednostkę napędową przed osadem w porównaniu do surowych norm, obowiązujących w branży motoryzacyjnej. W sposób zaawansowany chroni silnik, minimalizując zmiany lepkości. Spełnia wymagania normy API SN oraz ACEA A3/B3 oraz A3/B4. Dostępny jest w sprzedaży w opakowaniach o pojemności 1, 4 lub 5 litrów.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Castrol Edge LL 5W30

Olej Castrol Edge LL 5W30 to syntetyczny, niskopopiołowy produkt, zapewniający doskonałe smarowanie metalowych części silnika dla samochodów z układem doładowania,...

Zamknij