Castrol GTX 15W40

Ocena końcowa: 2,25 na 5 - rating onrating onrating halfrating offrating off

loadingLoading...

Oleje Castrol GTX 15W40

Olej silnikowy Castrol GTX 15W40 jest niestandardowym produktem, który został opracowany specjalnie do samochodów osobowych, z dużym przebiegiem. Zaleca się jego wykorzystywanie w pojazdach z silnikiem benzynowym oraz wysokoprężnym z przebiegiem powyżej 100 tys. km.

To produkt mineralny High Mileage, który ma zwiększoną zawartość detergentów, pozwalających na solidną ochronę silnika przed szlamami powstającymi zwykle w ciężkich warunkach jazdy – w korkach, w wilgotnym środowisku oraz z uwagi na wydłużone okresy wymiany oleju. Olej Castrol GTX 15W40 pozwala na przywrócenie elastyczności uszczelnieniom silnika i minimalizację wycieków. Pomaga w przywróceniu lepszej żywotności silnika i wydłużenie jej. Zaleca się go do wykorzystania przy zwiększonym zużyciu oleju, w samochodach, w których dotychczas stosował oleje syntetyczne, półsyntetyczne oraz mineralne.

Olej Castrol GTX 15W40 dostępny jest w sprzedaży w opakowaniach o pojemności 1, 4 lub 5 litrów. Spełnia normy ACEA A3/B3 oraz A3/B4 i API SL/CF.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Castrol GTX 10W40

Olej silnikowy Castrol GTX 10W40 to produkt syntetyczny, wyprodukowany z wykorzystaniem technologii Ultraclean. Formuła oleju silnikowego ma dzięki temu zwiększoną...

Zamknij