Castrol Magnatec 10W40 Diesel

Ocena końcowa: 2,50 na 5 - rating onrating onrating halfrating offrating off

loadingLoading...

Oleje Castrol Magnatec 10W40 Diesel

Olej silnikowy półsyntetyczny Castrol Magnatec 10W40 Diesel został wyprodukowany z wykorzystaniem formuły Inteligentnych Molekuł. W momencie uruchomienia silnika, przy tzw. zimnym starcie, od razu zaczynają one chronić go przed nadmiernym zjawiskiem tarcia. Molekuły przywierają do metalowych elementów jednostki napędowej i zapewniają im należytą ochronę przed zużyciem, niezależnie od warunków jej pracy.

Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40 Diesel można kupić w opakowaniach o pojemności 1, 4 lub 5 litrów. Zalicza się go do klasy lepkości 10W40. Spełnia normy jakościowe API SL/CF, jak ACEA: A3/B3. Jest rekomendowany do samochodów marki Mercedes-Benz i Volkswagen z silnikami Diesla. Zapewnia aktywną ochronę dla silnika od chwili przekręcenia kluczyka w stacyjce.

Atutem oleju silnikowego Castrol Magnatec 10W40 Diesel jest to, że zawiera pakiet dedykowanych dodatków, które pozwalają na wydłużone okresy eksploatacji przy obecności dużej ilości sadzy.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Castrol Magnatec 10W40

Olej silnikowy półsyntetyczny Castrol Magnatec 10W40 wyprodukowany został z myślą o użyciu go w samochodach z silnikiem benzynowym i diesla,...

Zamknij