Castrol Magnatec 10W40

Ocena końcowa: 3,38 na 5 - rating onrating onrating onrating halfrating off

loadingLoading...

Oleje Castrol Magnatec 10W40

Olej silnikowy półsyntetyczny Castrol Magnatec 10W40 wyprodukowany został z myślą o użyciu go w samochodach z silnikiem benzynowym i diesla, nawet jeśli pojazd wyposażony jest w filtr cząstek stałych. Castrol wykorzystał w jego przypadku połączenie syntetycznej technologii z formułą Inteligentnych Molekuł, które już podczas rozruchu przywierają dokładnie do poszczególnych części silnika. Olej Castrol Magnatec 10W40 zapewni najwyższą ochronę dla jednostki napędowej przed nadmiernym tarciem.

Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40 można kupić w opakowaniach o pojemności 1, 4 lub 5 litrów. Klasyfikowany jest w klasie lepkości 10W40, dzięki czemu sprawdzi się w umiarkowanym klimacie. Spełnia normy jakościowe API SN/CF, jak ACEA: C3. To olej typu Low SAPS – niskopopiołowy.

Jego zaletą jest zapewnienie wysokiej ochrony silnika w krytycznej fazie rozruchu, wydłużenie okresów pomiędzy kolejnymi, obowiązkowymi wymianami oleju oraz nadanie wyższej odporności na zużycie dla poszczególnych części silnika. Zapewni idealną ochronę bez względu na warunki czy styl jazdy kierowcy.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Castrol Magnatec 5W40 C3

Castrol Magnatec 5W40 C3 zaliczany jest do grupy olejów syntetycznych, sprawdzających się tak samo dobrze w silnikach benzynowych, jak i...

Zamknij