Castrol Magnatec 5W40 C3

Ocena końcowa: 2,68 na 5 - rating onrating onrating halfrating offrating off

loadingLoading...

Oleje Castrol Magnatec 5W40

Castrol Magnatec 5W40 C3 zaliczany jest do grupy olejów syntetycznych, sprawdzających się tak samo dobrze w silnikach benzynowych, jak i w silnikach diesla, w tym również w jednostkach wykorzystujących filtr cząstek stałych.

Przy produkcji tego oleju Castrol zastosował technologię z formułą Inteligentnych Molekuł. Przywierają one doskonale do elementów silnika, zapewniając im jak najlepszą ochronę przed nadmiernym tarciem i zużyciem. Już w trakcie uruchamiania silnika olej otacza filmem olejowym części metalowe, przez co minimalizuje tarcie.

Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3 to olej Low SAPS i Longlife, pozwalający na wydłużenie okresów pomiędzy kolejnymi, obowiązkowymi wymianami oleju. Zapewnia ochronę silnika przed zużyciem, niweluje tarcie, oczyszcza silnik i skutecznie go chłodzi.

Klasyfikacja w klasie lepkości SAE 5W40 wskazuje, że produkt ten będzie zapewniał bezpieczny „zimny start” przy rozruchu nawet w temperaturze -30 stopni Celsjusza. Spełnia normę ACEA C3, API SN /CF i rekomendowany jest do samochodów marki Renault, BMW czy Fiat.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Castrol GTX 15W40

Olej silnikowy Castrol GTX 15W40 jest niestandardowym produktem, który został opracowany specjalnie do samochodów osobowych, z dużym przebiegiem. Zaleca się...

Zamknij