Castrol Magnatec A3-B4 5W30

Ocena końcowa: 2,68 na 5 - rating onrating onrating halfrating offrating off

loadingLoading...

Oleje Castrol Magnatec A3 B4 5W30

Olej Castrol Magnatec A3-B4 5W30 to olej syntetyczny, który tworzy samoodnawiającą się warstwę filmu olejowego na metalowych powierzchniach części silnika, zwłaszcza wówczas, gdy samochód porusza się często w korkach. Zalicza się go do serii produktów olejowych Castrol Magnatec STOP-START. Zapewnia o 20 proc. lepszą ochronę silnika przed nadmiernym tarciem podczas częstego, powtarzającego się zatrzymywania i ruszania.

Przy użyciu oleju Castrol Magnatec A3/B4 5W30 możemy mieć pewność, że od momentu uruchomienia silnika i przy każdym wznowieniu jego pracy, zostanie zniwelowane zużycie ścierne jego elementów. W produkcji tego oleju wykorzystano technologię syntetyczną, która zapewnia stałą ochronę dla silnika niezależnie od temperatury – stąd klasyfikacja w klasie lepkości SAE 5W30, a także niezależnie od stylu jazdy prezentowanego przez właściciela pojazdu.

Producent zaleca wykorzystanie oleju Castrol Magnatec A3/B4 5W30 do samochodów Renault, Volkswagen czy BMW, wszędzie tam, gdzie koncern wymaga spełniania norm API SL/CF lub ACEA A3/B3 oraz A3/B4. Dostępny jest w sprzedaży w opakowaniach o pojemności 1, 4 lub 5 litrów.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Castrol Magnatec 10W40 Diesel

Olej silnikowy półsyntetyczny Castrol Magnatec 10W40 Diesel został wyprodukowany z wykorzystaniem formuły Inteligentnych Molekuł. W momencie uruchomienia silnika, przy tzw....

Zamknij